VRS - technologie, která dokáže výrazně zlepšit výsledky skenování

Koupili jste si skener, protože elektronické zpracování informací z papírových dokumentů a formulářů představuje důležitou součást vaší celkové strategie řízení toku informací. Jak nyní máte maximalizovat produktivitu svého skenování?

Odpovědí je VirtualReScan. Patentovaná technologie firmy Kofax zajišťuje, že vaše skenování bude v nejvyšší možné míře účinné a jednoduché, přičemž zároveň vylepší kvalitu naskenovaných obrazů i automatizované zpracování informací z vašich papírových dokumentů a formulářů. Výsledkem jsou nižší náklady na skenování, nižší náklady na vstup dat a rychlejší přístup k vašim informacím.

Přínosy skenování za pomoci technologie VRS:

S VRS můžete pouze vložit do skeneru dávku nejrůznějších dokumentů a systém už sám automaticky vyrovná obrazy a opraví veškeré nesrovnalosti. Ušetří vám spoustu času.

VRS Výrazně zlepší kvalitu skenovaných obrazů, které budou mnohdy výrazně čitelnější než originál. Potažmo se tím zlepší vaše produktivita.

VRS doporučujeme, pokud potřebujete zajistit:

  • čitelnost ručně psaných textů,
  • možnost skenování z předloh různých rozměrů a barev v jediné dávce,
  • bezproblémovou integraci s vaším systémem elektronického zpracování dokumentů,
  • odstranění nadbytečných čar, stínování nebo jiných nepotřebných dat.

VRS umožňuje distribuované operace skenování, protože poskytuje nejčistší možné obrazy, aniž by vaši uživatelé věděli cokoli o skenování a zobrazování dokumentů.

________________

Související odkazy:
Digitalizace dokumentů
Digitalizace archivu
Partneři - Kofax

Články