Kariéra - IT specialista (systémák)

Náplň práce:

Systémová podpora a pravidelně prováděné profylaxe infrastruktury v rámci několika klientských prostředí. Návrhy a realizace rozvoje téhož.

Pracovní podmínky:

Ranní směna, pružná pracovní doba, pracoviště v Plzni na Slovanech.

Očekávané znalosti:

Dobrá znalost administrace operačních systémů Windows, Linux (jak klientské, tak i serverové instalace) především s ohledem na konfigurace sítí. Znalost síťových protokolů (TCP/IP v4, v6) a konfigurace síťových prvků (firewall, switch, loadbalancer, router, atd.).
Znalost definice síťových pravidel, orientace v oblasti virtualizačních technologií.

Vzdělání:

VŠ/SŠ nejlépe technického směru
Jazykové znalosti – anglický jazyk

Co nabízíme:

Práce v přátelském kolektivu
Možnost osobního rozvoje, podpora soustavného vzdělávání
Účast na kvalitních projektech s dlouhodobou perspektivou
Práce s nejmodernějšími technologiemi

Datum nástupu:

kdykoliv

Odměňování:

nástupní plat v závislosti na zkušenostech, znalostech a zejména výsledcích práce, stravenky, občerstvení na pracovišti

Pokud máte zájem s námi spolupracovat, kontaktujte nás, rádi se s Vámi seznámíme.