Kontakty - popis cesty

Od Prahy

Po D5 pojedete až na Exit 73, kde opustíte dálnici. Potom pojedete pořád po hlavní bez odbočování až do chvíle, kdy Vám na cestu vstoupí koleje tramvaje. Pak hned na velké křižovatce doleva (také tam vedou koleje tramvaje). Druhá budova vlevo s modrým skleněným průčelím je ta, v níž nás najdete.

Od Českých Budějovic

Pojedete kolem obchodního centra Olympia cca 2-3 km, dokud nenarazíte na konečnou tramvaje. Tam se hned dáte doprava a pojedete asi 1 km. Naši budovu uvidíte po své pravé straně.

Od Karlových Varů

To je poněkud složitější, neboť se musí přejet celá Plzeň. Pojedete po příjezdu na území města dolů a na světelné křižovatce doprava po kolejích tramvaje.
Dál pořád po stejné třídě dost dlouho kolem CD hotelu, lékařské fakulty, podjedete kruhový objezd a pojedete pořád po stejné hlavní ulici dál kolem synagogy, divadla, teprve, až přejedete nad železniční tratí.
Dejte se ještě na mostě přes žel. koleje hned doleva dolů. Držte se v levém pruhu, na světlech rovně a za světly rovně levým vyvýšeným pruhem na most. Na prvních světlech rovně (jinak to ani nejde), na druhých doprava po Koterovské ulici.
Po ní cca 2,5 km rovně pořád po kolejích tramvaje č.2, jakmile na ně narazíte. Pak na velké křižovatce doprava (vedou tam také koleje) a po 100 metrech je naše budova druhá vlevo s modrým skleněným průčelím.

Od nádraží ČD

Nastupte na tramvaj č.2 směr Světovar a jeďte až na konečnou. Z konečné cca 100m doprava ve smyslu příjezdu tramvaje.

Od Centrálního autobusového nádraží

Stejný popis jako od nádraží ČD s tím rozdílem, že pojedete tramvají o něco déle.

________________

Související odkazy:
Mapa
Společnost PilsCom

O nás